Блог

Захист сайту від «падіння»: що робити при виникненні збоїв

Збої в роботі сайту можуть призвести до фінансових втрат компанії, невдоволення клієнтів і партнерів. Як захистити веб-ресурс від «падіння» і запобігти негативним наслідкам, викликаних технічними неполадками, атаками на сервер і іншими факторами?

Практично будь-який сайт миттєво може стати недоступним для користувачів інтернету через технічний збій, «падіння», відключення електроенергії. І це лише частина причин, які призводять до зупинки в роботі веб-ресурсу. Якщо сайт служить джерелом залучення клієнтів або читачів, то збій протягом декількох годин може не завдати істотної шкоди.

Зовсім інша ситуація виникне в тому випадку, коли через ваш сайт здійснюються всі важливі транзакції компанії. Навіть короткочасний збій в роботі може привести до втрати величезних грошових коштів і невдоволення клієнтів і партнерів компанії. Як захиститися від подібного негативу? Що робити в разі «падіння» сайту і чи можна до цього підготуватися заздалегідь, щоб звести до мінімуму можливі втрати? Давайте розберемося.

Як запобігти негативним наслідкам від збоїв в роботі сайту?

Отже, щоб підготуватися до «падіння» сайту і виключити великі фінансові та інформаційні втрати, необхідно заздалегідь виконати певну роботу.

1. Забезпечити резервне копіювання. Необхідно щодня робити резервні копії сайту та усіх систем, які з ним взаємодіють. Як правило, хостери проводять резервне копіювання даних, що передаються на зовнішній сервер. Щоб переконатися в тому, що це дійсно відбувається, варто перевірити роботу свого хостера в цьому напрямку.

Завантажте на сайт який-небудь файл і видаліть його через кілька хвилин. Запитайте у хостера відновлення втрачених даних. У разі виконання регулярного резервного копіювання, хостер зможе відновити файл протягом 20-30 хвилин. Якщо він не в змозі цього зробити, ймовірно, що копіювання інформації не здійснювалося. У вас є привід задуматися про надійність такого хостера.

У будь-якому випадку, навіть якщо хостер робить резервне копіювання, і ваш тест підтвердив це, необхідно самостійно виконувати аналогічну роботу. З цією метою можна скористатися спеціальним програмним забезпеченням або здійснювати резервне копіювання вручну. Підстраховка не завадить, і при виникненні збоїв ви обов’язково оціните важливість такого збереження інформації.

2. Список змін і моніторинг сайту. Якщо робота компанії безпосередньо залежить від надійності функціонування сайту, а будь-які збої призводять до простою в роботі і втрати доходу, то слід контролювати будь-які зміни в роботі ресурсу. Займіться ручним веденням логів змін на сайті, щоб бути в курсі останніх поправок. Це допоможе відстежувати вплив внесених змін на роботу сайту і швидко усувати виниклі помилки. Для виявлення збоїв і «падінь» сайту використовуйте спеціалізовані сервіси моніторингу. З їх допомогою можна відстежувати неполадки шляхом отримання повідомлень на електронну пошту.

3. Надійність хостингу і параметри. Вибирайте перевіреного хостера, який гарантує надання якісних послуг. Якщо техпідтримка провайдера залишає бажати кращого, то варто звернутися до іншої компанії. Не витрачайте час на вислуховування обіцянок і порожні очікування. Надійна компанія повинна усувати виниклі проблеми в максимально короткий проміжок часу і постійно інформувати вас про зміни.

Вам також буде цыкаво: Оренда виділеного сервера.

Якщо ваш сайт відчуває високі навантаження, то можна зупинити вибір на перевіреному сервері, хоча б за допомогою відгуків про хостера в пошуковику (віртуальному виділеному) або виділеному фізичному з технологією віртуалізації. Оренда виділеного фізичного сервера обходиться недешево, тому вибирати такий варіант слід в разі реальної необхідності.

Для забезпечення гарантованої цілодобової доступності веб-ресурсу для користувачів потрібно мультивендорної рішення. Тут вже не можна обмежитися одним провайдером. Слід укласти договір з двома хостерами, щоб забезпечити високу надійність функціонування сайту.

Що робити при «падінні» сайту?

Якщо сайт все-таки «впав» і став недоступний для відвідування, необхідно відразу зв’язатися з хостером. З’ясуйте причини збою в роботі ресурсу і переконайтеся, що проблема пов’язана з діяльністю хостера. Після цього повідомте ваших постійних клієнтів і партнерів про неполадки з сайтом. Це можна зробити за допомогою e-mail повідомлень або постів в соціальних мережах.

Джерело: http://www.kohtekct.com/zashhita-sajta-ot-padeniya-chto-delat-pri-vozniknovenii-sboev/

Tags

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close