Блог

Загальний або виділений сервер — що вибрати?

Загальний сервер може бути хорошим рішенням для невеликих компаній і персональних сайтів. В цьому випадку у власника дійсно немає причин отримувати ексклюзивний сервер, якщо сайт не розширюється. Однак, коли ваш малий бізнес починає розширюватися, пропускна здатність і дисковий простір можуть раптово стати занадто маленькими для ваших обчислювальних потреб.

Ви можете впоратися з цим двома способами

Один з них полягає в тому, щоб дотримуватися загального хостингу при покупці додаткового дискового простору, а інший розглядає оренду виділеного сервера. Перший варіант не буде хорошим рішенням, якщо ваш бізнес розростеться, тому що, перш ніж ви це дізнаєтесь, ви знову зіткнетеся з тією ж проблемою. Також варто враховувати, що виділені сервери обслуговують тільки ваш сайт. У вас є весь дисковий простір і трафік на сервері тільки ваш, вам не доведеться турбуватися про додавання дискового простору. Не буде абсолютно ніякої необхідності для вас, щоб розділити сервер з іншим сайтом, на відміну від загального сервера. У вас буде можливість створити свій веб-сайт настільки великим і складним, як захочете.

Виділений сервер безпечніше загального сервера, тому що ви будете мати повний контроль над безпекою вашого сервера і вашого сайту. На загальному сервері у вас не буде такого контролю просто тому, що Ви ділитеся ним з іншими людьми. Дані на загальному сервері майже як комп’ютер, який використовується усіма, тому він ніколи не буде таким безпечним, як вам хотілося б.

суть виділеного сервера

При оренді виділеного сервера ви можете вибрати сервер керований або некерований. Коли ви вибираєте некерований сервер, це означає, що управління залежить від вас. Керований сервер, з іншого боку, поставляється зі службами технічної підтримки, обслуговуванням брандмауера і аудитом безпеки. Перелік цих послуг може бути досить великою.

На керованому сервері у вас буде час для вирішення більш важливих питань, знаючи, що хтось стежить за вашим обчислювальним потребам. У вас є час, щоб зосередитися на бізнесі і своїх клієнтів. Адже управління сервером є не тільки складним завданням, але і забирає багато часу.
Переваги та недоліки виділеного сервера

Переваги виділеного сервера:

  • Повний контроль над конфігурацією сервера.
  • Можливість повного використання ресурсів, таких як ОЗУ, дисковий простір або процесор.
  • Масштабованість — можливість налаштування кількості ресурсів відповідно до потреб розміщеного сайту.\
  • Підвищення продуктивності, стабільності та безпеки.
  • Немає необхідності надавати доступ до нього іншим користувачам.

Недоліки виділеного сервера:

  • Висока ціна і вартість обслуговування в порівнянні з віртуальним хостингом.
  • Складна конфігурація.
  • Необхідно самостійно адмініструвати сервер.

Джерело: Intertean.

Tags

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close