Блог

Які аспекти впливають на конверсію сайту

У мережі кожен ресурс створюється з певною метою. Важливим компонентом для власників і потенційних партнерів вважається конверсія. Щоб домогтися високих показників необхідно дотримуватись певних принципів. В першу чергу — це правильний вибір хостингу. Відповідно, рекомендується користуватися послугами таких компаній, як Cityhost.ua, де можуть запропонувати максимальне кількості місця на серверах, безперебійну підтримку і максимально низькі ціни.

Яким повинен бути рівень конверсії?

Конверсія — співвідношення між кількістю переходів на ресурс і певними діями. Для магазинів другий показник повинен бути максимально наближеним до першого. Ці дані для кожного ресурсу індивідуальні. Для одних — це може бути 0.5, але для інших більш 3 — 10%.

Що допоможе підняти рівень конверсії?

  1. Сайт повинен бути зручним для використання і відповідати декільком вимогам: він розбивається на тематичні блоки (по найменуванню товару, виробникові, комплектації і т.д.);
    під кожним товаром розміщується докладний опис, логотипи партнерів, максимальна кількість фотографій і інших даних. — вартість продукції; — кнопка для оформлення замовлення.
  2. Оформлення ресурсу. Візуалізація грає найважливішу роль.
  3. На головній сторінці рекомендується розмістити докладний опис сайту і самої компанії.
  4. Важливим фактором є відгуки клієнтів. Чим їх більше, тим краще. Вони повинні бути максимально правдивими.
  5. Обов’язковий розділ: «новини». Він приверне додаткових користувачів.
  6. Фахівці рекомендують розміщувати посилання на товари і головну сторінку на різних тематичних майданчиках з високою відвідуваністю.
  7. ексти. Найважливішим компонентом є читаність і зовнішня привабливість кожного тексту (опису, новини). Оформляємо статті цікавими заголовками не тільки 1-го, а й більш низького рівня. Зверніть увагу на наявність списків, таблиць і інших елементів, здатних привернути увагу читача.
  8. Обов’язкові зображення. Чим більше обсяг текстів, тим більше картинок. По можливості вони повинні бути унікальними, т.к, так само індексуються пошуковими системами. У них бажано використовувати спеціальні комбінації слів, що дозволяють роботам ПС виділити ваш контент із загальної маси.

Висновок. Таким чином, для підвищення конверсії рекомендується застосовувати самі можливі методи і інструменти. Важливо, щоб ресурс знаходився на такому хостіга, який зможе витримати велику кількість відвідувачів на добу. Не забуваємо про важливість контенту і оформленні майданчика.

Джерело: HostingKartinok.

Tags

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close