Блог

Як правильно обрати домен для блогу

Ви коли-небудь замислювалися як вибрати хороший домен? Який домен краще для ведення блогу? Правильно обраний домен може істотно вплинути на позиціонування сайту і спростити його процес. Адже на хорошому домені можна заробити багато грошей. Наприклад, на citydomain — покупка домену спрощена, адже тут відразу можна перевірити і зареєструвати домен.

Домен — це не тільки адреса, за якою доступний блог. Домен стає назвою марки, яку ви створюєте в інтернеті . Ви можете в будь-який момент змінити хостинг і оформлення блогу. Хоча це не рекомендується, ви також можете змінити тематику блогу або розширити його за допомогою кількох додаткових рубрик. Домен прицьому змінювати не треба. Кожен домен є унікальним для кожної сторінки. Це основний код блогу, після чого його розпізнає пошукова система Google і весь процес позиціонування буде звернений саме в цей бік. Змінивши адресу домену, ви втратите позиції в Google і всю популярність. Трафік на Вашому блозі може впасти навіть на 50% і більше.

Які бувають домени

домен і хостингЄ багато видів доменів, наприклад, національні чи регіональні. Також деякі домени зарезервовані для відповідних установ або служб. Якщо ви збираєтеся писати блог українською мовою, то буде найлегше його позиціонувати, замовивши домен com.uа. Як відомо, місце розташування значно впливає на результати пошуку. Google не розкриває прямих критеріїв, за якими позиціонуються сторінки, однак український домен краще видно, якщо здійснюється пошук користувача з України.

Ви можете розглянути інші домени, наприклад, .org або .info. Не дуже хороша ідея використання доменів .com або регіональних доменів, які абсолютно не підходять для блогів, а, скоріше, для місцевих бізнесів. Адреса блогу повинна бути пов’язана з його тематикою. Ключові слова в імені домену дуже добре впливають на його пошук. Можна провести короткі тести, за допомогою функції пошуку всіляких словосполучень в пошуковій системі Google, і майже завжди верхні сторінки містять ключове слово в адресі.

Якщо домен, яким ви цікавитеся зайнятий, ви можете на початку назви додати букву «е», це досить знаменита процедура. Хороший домен — це короткий домен. Чим коротше домен, тим краще його запам’ятати користувачеві. Якщо ви ведете блог українською мовою, подбайте про те, щоб доменне ім’я теж було українським.

Джерело: 0542.ua.

Tags

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close