Блог

Створення сайту з нуля

Створення сайту з нуля справа дуже цікава. Вибрати нішу, знайти гарну тему, зробити правильну верстку. І якщо ви початківець — належить дізнатися багато нового і пізнавального. Одні технічні терміни чого варті. Починаємо розбиратися.

Не тільки створення сайту

Замовити гарну, адаптивну тему можна у професійного веб-дизайнера. Звертайтеся на фріланс і там фахівці все намалюють і прикрутять. Реєструвати домен і хостинг доведеться самостійно. Це ваш бізнес і всі дані повинні оформляються на ваше ім’я. Домен — назва сайту, буде гордо красуватися в шапці сайту. Хостинг — постійне місце проживання файлів вашого сайту.

Вибрати надійного хостера і доменного реєстратора э важливою справою. Від цього залежить працездатність вашого сайту, просування, популярність і як наслідок, хороші доходи. Якщо ви помилитеся, доведеться переносити сайт до іншого хостера, це втрата часу, відновлення налаштувань, перевірка контенту. Надійним і якісним хостингом вважається хостинг компанії CityHost.

домен і хостинг

Що пропонує хороший хостер

Після реєстрації необхідно вибрати тариф. Сайт наповнений великою кількістю медіаконтенту повинен швидко завантажуватися, уважно вибирайте обсяг пам’яті. Для блогу або контентного сайту підійде найдешевший тариф, інтернет-магазин зажадає більше обсяг диска. Після оплати ви потрапляєте в особистий кабінет, де встановлюєте свій сайт. Це може бути WordPress або Joomla, або будь-яка інша CMS обрана для вашого бізнесу.

Пропонується почекати добу. Це говорить про те, що вам все зроблять протягом 24 годин. У хостера є цілодобовий захист від різних вірусів і атак. При будь-якому порушенні веб-майстер має право звернутися до пыдтримки, яка працює цілодобово, а головне відповідає швидко.

Зрозумілий внутрішній кабінет, навіть початківець сайтовладелец повинен добре орієнтуватися куди натискати, де оплачувати і як не видалити всі дані.

Бекап — збереження даних на сервері, при будь-якому пошкодженні сайту всю інформацію можна відновити прямо з хостингу. Фото, відео та текст — наповнюємо свій проект

Якщо сайт встановлений, все зроблено, починаємо наповнювати сайт медіа-контентом. Все можна робити самостійно або знайти фахівців. Команда фотографів і копірайтерів приведуть ваш сайт до популярності. Розкрутка сайту справа копітка, вимагає багато аналітики, вкладення в рекламу, ведення спільнот соц.сетей. Правильна стратегія дозволить створити великий, відвідуваний портал, а це дозволить отримувати високі доходи навіть від одного сайту.

Джерело: JooMix.

Tags

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close