Блог

«СітіХост» — професійний платний хостинг

Пройшли часи, коли можна було купити домен для вже розробленого сайту. Зараз здійснювати подібну покупку доводиться заздалегідь, навіть задовго до безпосередньої розробки  сайту. Популярні і затребувані імена швидко забирають, напрошується висновок — краще зробити покупку домену швидше, ніж інші.

Сьогодні реєстрація домену стала простішою, швидшою і дешевшою. Зараз на сайті CityHost можна купити доменне ім’я в більш, ніж 280 зонах. Тут є зручне поле, в якому можна перевірити, чи є цікавить вас доменне ім’я вільним на даний момент, якщо воно зайняте, Вам пропонується безліч варіантів, популярних, тематичних, міжнародних, схожих за назвою та маловідомі доменні імена, які точно будуть вільні для реєстрації .

Чому вигідно купити домен в СітіХост?

Реєстрація тут, будь-якого доменного імені, займе всього кілька хвилин. І це говорить про те, що ваш бізнес в інтернеті, зможе почати свою діяльність в максимально короткий час. Тут запроваджено зручний комплексний підхід, в який входить домен, хостинг, пошта, управління, консультація і захист, все в одному пакеті.

Вам також буде цікаво: Оренда виділеного сервера.

Гарантія стабільності, це цілодобове спостереження за роботою серверів. Оплата може проводитися через різні платіжні системи. Передбачено захист від збоїв (додаткова), це розміщення серверів на технічних майданчиках в різних країнах. І додаткова перевага — автоматична виписка рахунку. Зв’язок з тих підтримкою проводиться по телефону або через e-mail.

«СітіХост» — професійний платний хостинг, Ваш надійний партнер.

Співпрацюючи з ними, Ваші питання і проблеми не залишаться невирішеними, увагу і коректність Вам гарантовані і приємно здивують чуйність персоналу. Довірте всі технічні турботи СітіХосту — вони на відмінно впораються з цим завданням.

Джерело: http://www.sevportal.info/index.php?news&id=11530

Tags

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close