Блог

Що таке VPS сервери і для чого вони?

Одним з найпопулярнішіх відів заробітку последнего десятиліття є заробіток в інтернеті. Хороший інтернет-проект может дозволіті его власнику Забезпечити життя НЕ только Собі, а й Своїм близьким. Альо для того, щоб ВІН працював надійно, стабільно и без збоїв, его нужно розмістіті, простими словами в хорошому, надійному місці, Яким є сервер.

Що таке VPS сервер?

VPS сервер, або VPS хостинг, обидвоє Позначення в мережі зустрічаються дуже часто. Як правило VPS сервер Використовують в тих випадка, коли можливо і функцій віртуального хостингу Вже недостатньо. Як правило, це Трапляється в сітуаціях, коли мова идет про Великі інтернет-проекти, з великою відвідуваністю, а такоже у випадка, коли необхідні Індивідуальні настройки сервера, чого немає за умови использование хостингу.

Вам також буде цікаво: Розробка та просування сайтів.

Де можна взяти віртуальний сервер?

У сучасности мире технологій з ЦІМ немає ніякіх проблем. Рішенням может стать замовлення послуги оренди сервера, например на сайті https://citydomain.com.ua/vps/, де Необмежений трафік, вісокопродуктівній RAID, віртуалізація KVM, XEN, а такоже доступ до адміністрування ВДС на Рівні root-користувача и базова підтримка .

Джерело: CN.com.ua.

Tags

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close