Блог

Платформа OpenCart для створення інтернет-магазину

На стабільне функціонування будь-якого інтернет-магазину впливати багато факторів. Одним з основних є системи управління сайтом під назвою CMS. Вони замінили голі коди HTML і CSS. Поява нових систем спростило створення сайтів, скоротивши тим самим час на їх розробку. Зараз не потрібно бути програмістом, щоб самостійно створити і запустити інтернет-магазин, за рахунок появи CMS. Питання залишається лише у виборі підходящої системи.

Платформа OpenCart на даний момент найпоширеніша і затребувана серед аналогічних систем. Пов’язано це з тим, що система має широкий, постійно доповнюється функціоналом. Який, в свою чергу, спрямований на полегшення роботи з інтернет-магазинами. Це аж ніяк не виключає можливості створення інших напрямів і проектів на движку OpenCart.

Вищевказана система управління інтернет-магазином написана мовою програмування PHP, використовуючи MVC як архітектурного шаблону і може бути встановлена ​​на самий звичайний хостинг, наприклад https://cityhost.ua/uk/. Навіть без установки додаткових модулів вдає із себе відмінний інструмент для розробки інтернет-магазинів. OpenCart має безліч переваг. Серед них потрібно відзначити:

  • відкритий вихідний код, який дає можливість оптимізувати, оновлювати і змінювати систему відповідно до потреб користувача;
  • початкова збірка платформи безкоштовна. У разі необхідності в додаткових плагінах, їх завжди можна придбати;
  • можливість вибору серед сімнадцяти мов і безлічі видів валют, які конвертуються практично миттєво;
  • різноманітність способів оплати, включаючи електронні гаманці, банківські перекази, накладені платежі та інші;
  • присутній статистика продажів і їх динаміка;
  • має ресурс інтеграції з будь-якими службами доставки;
  • нічим не обмежено кількість категорій товарів, розділів сайту і описів до них;
  • робота з SEO інструментами. Правда базова версія підтримує тільки метатеги.

Крім усього іншого дана CMS має модифікацію ocStore, призначену спеціально для роботи інтернет-магазинів. Ця збірка доповнена: вдосконаленим SEO, російськими способами оплати, СМС повідомленнями, можливістю створення розсилок по електронній пошті і багатьом іншим.

Вам також буде цікаво: Розробка та просування сайтів.

Звичайно, система не ідеальна і у неї є свої недоліки, але, на щастя, їх небагато:

  • ручне оновлення платформи;
  • багато корисних модулі для інтернет-магазину є платними.

В цілому, OpenCart потужна, багатофункціональна система для створення інтернет-магазину і його подальшого успішного управління. Крім того, адміністрування виражається не тільки в заповненні сайту товарами, послугами, їх описом, а й в управлінні заявками, налаштуванням зворотного зв’язку з покупцями і клієнтами. Що дозволяє поліпшувати роботу магазину. Сила-силенна різноманітних плагінів і шаблонів, як платних, так і безкоштовних — це незаперечна перевага платформи. Завдяки системі OpenCart ви можете створити будь-який, навіть дуже великий, інтернет-магазин без шкоди для продуктивності сайту.

Джерело: Наука.

Tags

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close