Блог

Переваги співпраці з хостинг-провайдером «CITYHOST»

Кожен власник інтернет-сайту знає, що його якісна, безвідмовна, надійна і оперативна робота безпосередньо залежить від послуг хостинг-провайдера, який надає послуги з хостіга (розміщення) сайту на сервері і надання домену. Тому, якщо ви хочете отримати якісні послуги з хостингу сайтів і при цьому платити за послуги, що надаються оптимальну вартість, тоді вас, напевно, зацікавить пропозиція хостинг-провайдера — компанії «CITYHOST» https://cityhost.ua/.
Хостинг-провайдер «CITYHOST» — це компанія, яка вже більше десяти років успішно поєднує надання інноваційних та якісних послуг з найоптимальнішим рівнем тарифів за надані послуги. Нашими конкурентними перевагами є не тільки якісне і надійне серверне обладнання, яке гарантує безвідмовну і бистродейстенную роботу сайтів, інтелектуальну систему моніторингу і надійний захист акаунтів від злому або впливу шкідливого програмного забезпечення.

Наші тарифні плани відрізняються різноманітністю, в які входять велика кількість додаткових послуг від провайдера «CITYHOST», що дозволяють веб-майстрам розширювати перелік функцій і можливостей роботи сайтів. Сьогодні провайдер «CITYHOST» надає сім тарифних планів хостингу, які розрізняються за такими параметрами і вартості абонентського обслуговування — обсяг займаного місця на SSD дисках, кількість сайтів і поштових скриньок, ліміту пам’яті РНР. У будь-який тариф входить безкоштовний SSL сертифікат, з яким ваш сайт буде надійно захищена від витоку персональних даннях.

Додаткові переваги хостинг-провайдера

Ще однією перевагою хостинг-провайдера «CITYHOST», яке забезпечує зручність використання пропонованих послуг, є власна розробка — панель управління, за допомогою якої можна недорого купувати хостинг для сайту, замовляти додаткові послуги. На нашому хостингу працюють будь-які сайти, тому для будь-б цілей ви не створювали сайт, його якісна і оперативна робота буде забезпечена. Ваші сайти завжди будуть доступні запитам користувачам і пошукових програм, навіть під час технічних і профілактичних робіт. Стабільну і надійну роботу ваших сайтів також забезпечує і підтримує наша цілодобова технічна підтримка.

Джерело: 06242.ua.

Tags

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close