Блог

Особливості та переваги оренди VPS

Оренда VPS надає хорошу можливість на певний час використовувати віртуальний простір, прекрасно імітуючи фізичний сервер. Вартість послуги набагато нижче придбання стаціонарного обладнання. Кожен сервер отримує свій IP-адресу, персональни1 шлях маршрутизації і окреме ПО.

Перевага VPS в тому, що він надає можливість встановлювати будь-специфічне ПО і додаткові сервіси, які не надаються хмарним хостингом. З таким сервером можна розраховувати на хорошу автономність і інші численні переваги, включаючи установку будь-яких доступних ОС, програм і бібліотек, а також налаштовувати їх так, як необхідно.

Послуги з оренди таких хостингів сьогодні надаються багатьма організаціями. Особливо вигідні умови пропонує компанія CityHost. Якщо ж можливостей VPS буде недостатньо, щоб вирішувати основні завдання, можна оформити оренду сервера в хорошому дата-центрі.

Вам також буде цікаво: Розробка та просування сайтів.

Розглянутий варіант хостингу — компромісне рішення між сервером і shared. Вартість послуги залежатиме від розцінок, які були встановлені провайдером. Позитивні сторони VPS ґрунтуються на таких факторах:

  • відсутність залежності від інших хостингів;
  • швидкість і стабільність роботи при будь-яких умовах;
  • персональний IP-адреси;
  • можливість працювати з різними видами ОС;
  • багатозадачність;
  • доступна вартість послуги

ВПС при необхідності можна адмініструвати і своїми силами, за допомогою віддаленого доступу з root-правами, тільки для цього потрібні певні знання. Для деяких бізнесменів VPS поєднує в собі прийнятну вартість і якість наданих можливостей. Завдяки цьому послуга є дуже популярною і затребуваною, причому не тільки в нашій країні, а й далеко за її межами. Виберете достойного провайдера і вперед!

Джерело: Dzerghinsk.

Tags

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close