Блог

Оренда виділеного сервера

Оренда виділених серверів під свої потреби Більшість компаній зараз мають власний сайт, який може розташовуватися на хостингу або ж власному сервері. Мати власний сервер досить добре, оскільки в постійно зможете його контролювати і вносити поправки, якщо це треба. Але все ж, це досить дорого задоволення, яке не можуть дозволити собі дрібні компанії.

Якщо вашої компанії потрібен тільки сайт, то можна цілком обійтися і послугами хостингу, кількість яких зараз велика, але якщо ви також хочете тримати тут базу даних компанії або ж дані про платежі тощо, то доведеться виділяти ще більше місця і хостинг виходить вже досить дорогий, тому тепер є дата-центри, які готові надати вам власний виділений сервер. 

Такий сервер буде складатися з декількох фізичних машин, встановлених в дата-центрі, що забезпечує додаткову безпеку, оскільки зламати відразу кілька серверів буде куди складніше, до того ж саме в такий спосіб, можна буде налаштовувати різний софт, який знадобиться вам для роботи. Можна постійно змінювати умови хостингу і розширювати можливості сервера, якщо в цьому є потреба.

Вам також буде цікаво: Розробка та просування сайтів.

Особливості хостингу виділеного сервера Такий сервер має кілька ступенів захисту, і ви є його власником на час оренди, тому всі зміни ви зможете робити без попередження і обмежень. Компанія гарантує вам 100% аптайм, що дає можливість постійно підтримувати сервер в роботі. На сайті компанії https://cityhost.ua/server/ ви зможете почитати більш детально про те, як працюють такі сервера і що для цього треба. Ви зможете вибрати найбільш оптимальний для вас пакет.

Таким чином, ви зможете:

  • Отримати в роботу повністю настроєний сервер,
  • Регулювати настройки сервера під свої потреби та інше.

Джерело: http://rigaportal.lv/news/arenda_vydelennogo_servera_vozmozhnosti_i_preimushhestva/2019-06-24-1777

Tags

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close