Блог

Оплата покупок на сайті

Не дивлячись на те, що сьогодні активно розвивається сфера інтернет торгівлі, найчастіше, на останньому етапі придбання через інтернет магазин вподобаного товару, покупець дізнається, що оплату треба буде зробити готівкою при отриманні товару. Тому можна сміливо говорити, що сьогодні ще далеко не всі інтернет ресурси в повній мірі освоїли електронну комерцію.

Для того щоб максимально спростити процес покупки і виправити ситуацію, що склалася на ринку працює безліч платіжних систем і платіжних інтеграторів, які об’єднують платіжні системи з власниками сайтів. Платіжний інтегратор являє собою якийсь шлюз, за ​​допомогою якого інтернет магазин отримує можливість зістикуватися з величезною кількістю способів оплати, представлених сьогодні на нашому ринку.

Вам також буде цікаво: Розробка та просування сайтів.
Завдяки інтегратора власники сайту можуть укласти лише один договір і об’єднати воєдино різні способи оплати на сайті і в подальшому отримувати всі платежі, які приходять через різноманітні платіжні системи, які є партнерами компанії-інтегратора.

Одна з великих компаній, що є агрегатором платіжних систем, це компанія «Гроші Online», яка працює не тільки на території Росії, але і в країнах СНД. Завдяки інтегратора покупці товару на інтернет-ресурсі можуть вибрати одну з 70 платіжних систем, через яку найзручніше оплатити товар або послугу. Завдяки інтегратора прийом платежів для інтернет магазинів стає простим і зручним.

На сьогоднішній день послугами компанії «Гроші Online» користується понад дві тисячі інтернет-ресурсів. Довіра до роботи компанії пов’язано не тільки з досить тривалим періодом роботи на ринку, але і з наявністю сертифіката, який відповідає найвищим стандартам безпеки, які сьогодні діють в сфері платіжних карт. Стабільність і надійність системи прийому електронних платежів підтверджується списком серйозних і відомих багатьом інтернет-ресурсів, що входять в число клієнтів компанії.

Підключення до інтегратора платіжних систем відбувається дуже легко і просто, після чого власники ресурсу зможуть приймати оплату з банківських карт і через термінали, банківські перекази, електронні гроші, а також популярні сьогодні мобільні платежі.

Джерело: Makrab.

Tags

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close