Блог

Обираємо будинок для сайту

Хостинг, по суті, — будинок для сайту, де розміщений калейдоскоп всього того, що стане в нагоді або може стати в нагоді в доданих умовах. Ви як би бачите вміст через вікно, яке, в свою чергу, і є скло браузера. У століття розкручених технологій, які постійно вдосконалюються, комп’ютерна мережа давно стала місцем роботи, подорожей, читання книг і журналів, культурного відпочинку, особистої і громадської листування як користувачів, так і людей, обтяжених владою.

Разом з тим, приклад України наочно показує, наскільки оновлюється Європа, і як йдуть в минуле штучні стереотипи, що утрудняють розвиток державності. Нарождення нового ринку тісно пов’язано з допоміжною індустрією, де знову ж таки вирішальну роль відіграють бізнес-плани, комплексні проекти, взаємовигідні торговельні договори.

Компанія CITYHOST.UA, куди можна зателефонувати (0800219220) або написати по внутрішньому сервісу, пропонує наступні види послуг:

  • платні і безкоштовні хостинги. Перші, як правило, низькошвидкісні, рекламні, неохоче підтримувані відповідними службами. Другі, навпаки, відрізняються стабільністю, високою швидкістю обслуговування, доступністю до додаткових опцій і функціоналом;
  • перші, природно, мають грошовий еквівалент. Але це гарантія того, що робота не буде зриватися через неякісної технології або некваліфікованості операторів.

У представленій на ресурсі таблиці можна ознайомитися з пропонованими технічними параметрами, в т.ч. випробувати новинку Memcach / OPcach. Крім того, цікаво проявити свої можливості в текстовому хостингу, щоб напрацювати досвід у цьому виді діяльності.

Вам також буде цікаво: Оренда виділеного сервера.

В цілому ж, розрізняють класифікацію, що має чотири складові:

  1. віртуальний (в основному, безкоштовний);
  2. віртсервер — VPS / VDS — англійська абревіатура;
  3. Dedicated Server — з наданням повністю фізичного сервера;
  4. Collocation — c розміщенням цільного апаратного парку в дата-центрі хостинг-провайдера за відповідну плату.

Не слід, правда, помилятися в тому, що перед нами аналог «оренди землі». Отримав хостинг — заплатив за нього — працюй на себе, як вмієш.

Джерело: http://z.berkovich-zametki.com/articles/hosting/

Tags

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close