Блог

Кращій хостер в Україні

Хостинг-провайдер CITYHOST працює з 2005-го року на українському ринку, позиціонуючи себе, як найбільш інноваційний та недорогий хостер в Незалежної. Як повідомляє його офіційний інтернет-ресурс CityHost.ua, компанія змогла домогтися своїх цілей, завдяки інтелектуальній системі моніторингу та унікальній архітектурі серверів, що дозволили істотне зниження вартості послуг по хостингу клієнтам. При цьому швидкість сайтів залишилася як і раніше належною, а робота їх безперебійною.

Ще однією інновацією, впровадженої CITYHOST в числі перших хостинг-провайдерів Незалежної, стало здійснення надійного захисту від зломів паролів до FTP-акаунтів і популярних CMS, що стало можливо завдяки евристичному аналізу, що лежить в основі антивірусного програмного забезпечення серверів хостера, яке здатне до виявлення будь-яких , навіть невідомих шкідливих кодів.

Вам також буде цікаво: Розробка та просування сайтів.

CITYHOST пропонує покупку надійного хостингу на дисках SSD, а якщо проект масштабний, то можлива оренда віртуальних та виділених серверів. Поряд з цим, компанія офіційно реєструє домени і SMS-провайдер. Щоб користувачам було максимально зручно, хостером розроблена власна панель управління, що володіє широким функціоналом. При цьому вона відрізняється простотою і інтуїтивної зрозумілістю.

У число клієнтів хостинг-провайдера CITYHOST входить безліч web-розробників, поряд з digital-агентствами, що створюють і адмініструють інтернет-ресурси, власниками великих і дрібних проектів в Мережі, реселерів, які заробляють за партнерськими програмами. Багато користувачів співпрацюють з CITYHOST протягом довгого часу, рекомендуючи цей хостер іншим через відмінної якості послуг і розумних цін.

Головними перевагами CITYHOST можна назвати:

  • надання кращого хостингу — підтримка PHP та MySQL;
  • наявність своєї унікальної і зручної панелі керування, а також ISP-менеджера;
  • використання брендового обладнання від провідних виробників;
  • наявність інтелектуальної системи моніторингу за станом серверів;
  • захищає від хакерських атак по паролів і адміністративним частинам CMS і FTP;
  • наявність сучасної, просунутої системи антивірусного захисту для вебсайтів;
  • наявність поштової антиспаму;
  • здійснення щоденного резервного копіювання;
  • здійснення реальної цілодобової технічної підтримки.

Джерело: varjag.net

Tags

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close