Блог

Коли варто використовувати виділений сервер, а не віртуальний хостинг?

Хостинг — це надання місця на сервері для зберігання та обміну даних в інтернеті. Вам, як власнику інтернет-проекту потрібно забезпечити безперервність роботи і гнучкість сервера. Серед доступних на ринку рішень, можна виділити: хостинг віртуальний, виділений сервер, VPS. Кожне рішення має свої недоліки і переваги.

Віртуальний хостинг

Віртуальний хостинг — це найпопулярніше і економічне рішення серед людей, які планують займатися невеликими інтернет-проектами. Група клієнтів отримує доступ до ресурсів одного сервера, а це означає, що його обчислювальна потужність обмежена (діють обмеження по оперативный пам’яті ОЗУ, потужності процесора, і простору). У цій моделі існує ризик, що один з клієнтів перевантажить сервер на стільки сильно, що порушить роботу додатків інших клієнтів.

Публікації по темі: Як правильно обрати домен для блогу.

Може VPS?

Virtual Private Server — це рішення проміжне між хостингом і виділеним сервером. За допомогою цього рішення ви отримуєте гарантію бронювання певних ресурсів сервера, що призведе до того, що навантаження на сервера інших клієнтів не вплине на роботу ваших проектів.

Переваги виділеного сервера

Виділений сервер — це найдорожче і одночасно найнадійніше рішення, використовуючи яке ви отримуєте в розпорядження всі ресурси сервера. Залежно від конфігурації, ви можете самостійно управляти сервером — встановлювати операційну систему, програмне забезпечення, будь-яку панель управління і т. д.

Висновок: Якщо ви плануєте досягти великого трафіку на сайті або ви використовуєте програми, які сильно навантажують ресурси сервера, виділений сервер вам просто необхідний.

Джерело: 6262.com.ua.

Tags

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close