Блог

Достоинства CMS Joomla

Система управління сайтом Joomla це похідна від CMS Mambo. В даний момент Joomla займає перше місце в рейтингу безкоштовних CMS c відкритим кодом. CMS Joomla містить в собі різного роду інструменти для створення успішного сайту-це і потужна система управління контентом (Joomla вміє керувати вмістом будь-якого характеру, будь то просто текстові матеріали або фотогалереї), характерна риса Joomla полягає в тому, що при установці в неї закладено мінімальний набір модулів, який в подальшому можна розширювати залежно від поставлених завдань. Це покращує її вивчення, шляхом відкидання заздалегідь не потрібного, а також економить дисковий простір на сервері хостера.
Joomla багатомовна система управління, при бажанні можна встановити практично будь-якої мовної пакет, до речі, зробити це досить просто — необхідно вказати шлях до файлу з дистрибутивом мовного пакета. Зрозуміло, Joomla підтримує російську мову.

Основні можливості CMS Joomla:

  • Функції системи можна розширювати, встановлюючи різного роду додаткові розширення (компоненти, модулі та плагіни).
  • Містить свій унікальний модуль аутентифікації Joomla (пропонується багаторівнева аутентифікація, з делегуванням повноважень). Це означає, що адміністратор сайту може наповнювати тими чи іншими повноваженнями різних користувачів, об’єднуючи їх в групи або окремо
  • Joomla використовує шаблонну схему, це означає що сайт може легко змінювати свій вигляд, досить з адміністративної панелі вказати шлях до файлу з шаблоном. Можна створювати і свої шаблони, або редагувати вже виготовлені. Варто зазначити, що для Joomla випущена величезна кількість шаблонів на найрізноманітніші тематики, це безумовно одне з найбільших переваг Joomla.

Сайт на Joomla включає в себе різні блоки, які відображають різний контент або вміст, т. Е. Joomla вдає із себе як бу конструктор, який збирається підключенням або встановленням додаткових модулів (наприклад модуль відображення статей, модуль прокрутки зображень, модуль пошуку, модуль відображення погоди і так далі).

функционал joomlaКористувачеві залишається лише вказати, в якому місці шаблона Joomla варто використовувати той чи інший модуль. Таким чином Joomla — легко масштабована CMS. Одна з переваг Joomla це те, що всі розширення для Joomla можна написати і самому, для цього необхідно знати мову програмування PHP. До CMS Joomla виходять постійні оновлення, в яких усуваються різні недоліки і баги, система вдосконалюється. Оновлення варто відзначити виходять дуже часто. Існує і спеціальні сайти на яких користувачі Joomla можуть залишають коментарі щодо роботи CMS, які в подальшому враховуються розробниками Joomla і при черговому оновленні системи деякі проблеми опрацьовуються і усуваються.

Joomla хороша і з точки зору SEO-т. е. пошукової оптимізації. У ній в штатній конфігурації входять дуже серйозні можливості для SEO. До таких функцій можна віднести ручне прописування метатегов і тайтлів сторінок (можна доручити цю операцію самій системі, тоді процес буде автоматизовано), і створення людино подібних посилань типу http://qpman.ru/index. php / home / cms / besplatnye-cms / joomla на відміну від читаються / index. php? option = com_k2 & view = item & cid = 5, і багато іншого. При бажанні систему управління Joomla можна модернізувати, додавши спеціальні плагіни, які будуть автоматично пінгувати вміст сайту, повідомляючи пошуковим машинам тим самим про вихід нового матеріалу і в подальшому це забезпечує його більш швидку індексацію. Також є безліч інших функцій.

Joomla побудована на принципі використання баз даних MySql, це робить її дуже зручною для створення великих проектів і порталів, з структурованим використанням контенту. Але це і пред’являє і деякі вимоги до хостингу. Хостинг повинен підтримувати PHP і MySql, на щастя переважна більшість хостинг компанії підтримують ці функції, більш детально з цим Ви зможете познайомитися в розділі нашого сайту Хостинг для інтернет магазину.

джумла

Використання Joomla для створення інтернет магазину

Joomla ідеально підходить для створення інтернет магазинів будь-якої складності, але слід враховувати, що интерне-магазину потрібен якісний хостинг, скажімо http://cityhost.ua або аналогічного хостинг-провайдера. Це забезпечує додатково встановлюється компонент Virtuemart. Ви можете завантажити цей компонент на нашому сайті, також можете завантажити різні шаблони для joomla virtuemart. Розглянемо його переваги: ​​За допомогою VirtueMart можна створювати інтернет магазини з необмеженою кількістю товарів, категорій, властивостей товару, валют, дає можливість продажу віртуальних товарів (скачування товару). Також допускається можливість використання Virtuemart в режимі каталогу продукції.

У Virtuemart можливо призначати різні ціни для одного товару, змінюючи ціну товару в залежності від статусу користувача. Крім того в Virtuemart закладена можливість використання різних платіжних систем, що робить Virtuemart дуже популярним. VirtueMart підтримує використання системи знижок і купонів. Магазин створений на Virtuemart або як його ще називають Virtuemart Shop відрізняє використання різних модулів доставки (кооперуватися під більшість великих світових служб доставки). VirtueMart це безкоштовний компонент, створений для створення інтернет-магазину також як і в Joomla PHP-код абсолютно доступний. Це дає можливість програмістам коригувати, або змінювати можливості і функції інтернет-магазину. Також використовуються свої Virtuemart шаблони, які відповідають за зовнішній вигляд інтернет-магазину, а також за відображення категорій товару і карток товару, які мають HTML і CSS формат. Отже Virtuemart шаблони можуть бути легко змінені. Virtuemart підтримує мовні пакети як і Joomla в тому числі і російську мову.

 

Tags

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close