Блог

Доцільність оренди віртуального хостингу

Якщо вашого ресурсу стало тісно в рамках звичайного віртуального хостингу, то варто придивитися до таких пропозицій, як віртуальний сервер. Таку послугу пропонує український хостинг провайдер CitiHost, чий сайт доступний за наступним посиланням https://cityhost.ua/vds/.Основною перевагою віртуального сервера є можливість працювати за допомогою самого різного програмного забезпечення і розширенного функціоналу, який неможливий на звичайному хостинзі.

Якщо ви замовите послугу віртуального сервера, то отримаєте разом з цим абсолютну автономність. Ви можете встановлювати будь-які оперативні системи, різне програмне забезпечення, пакети і т. п., А також налаштовувати їх під власні можливості і бажання.

Провайдер пропонує кілька різних тарифних пропозицій, які розрізняються по певних розділів, але мають кілька загальних особливостей:

  • Повний доступ до управління власним сайтом.
  • Дуже високу швидкість порту.
  • Трафік без обмежень.
  • Також без обмежень можна встановлювати кількість доменів і організовувати поштові скриньки.
  • Інтерфейс для управління регулювання сайту.

оренда віртуального хостингу

Є можливість вибору панелі управління

Платна панель управління дозволяє працювати з усією повнотою можливостей на вашому сайті. Безкоштовна панель «Веста» може похвалитися простим і дружнім інтерфейсом. Вона є гідним аналогом платних панелей. Якщо почитати відгуки про роботу даного хостинг провайдера, то можна зробити такий висновок, що співпраця з ним є вкрай вигідним для всіх, хто бажає розмістити свій ресурс в мережі Інтернет.

Слід перерахувати ті випадки, коли варто перейти від звичайного shared-хостингу до оренди віртуального сервера. Так, якщо у вас є магазин інтернет торгівлі з дуже підвищеною відвідуваністю, то тут віртуальний сервер зі своїми високими швидкостями прийде до вас на допомогу. Ваші відвідувачі не будуть відчувати незручностей від низької швидкості завантаження сторінок, і відповідно значно меншою буде ступінь відмови. Якщо ваш магазин має понад тисячу одиниць товару і досить високу відвідуваність, то це вже є приводом перейти на виділені сервери.

Ще один випадок, коли ви є власником ресурсу з великим навантаженням на сервер. До таких належать різні відеохостінги і аудіосайти, сайти з великою кількістю якісних фотоматеріалів, сервіси з відеотрансляцій. Якщо у вас є серйозний корпоративний сайт, то для більшого захисту всієї інформації також варто звернутися за послугою виділеного віртуального сервера.

Джерело: 5692.ua

Tags

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close