Блог

Що потрібно для створення сайту

Один розумний і далекоглядний чоловік назвав одного разу Інтернет Всесвітньої Павутиною. Це, дійсно, так, тому що в віртуальному просторі не тільки спілкуються, знаходять друзів і навіть супутників життя. Інтернет — це справжня павутина, тонкою ниткою зв’язує роботодавців та виконавців і колег по бізнесу. Ні для кого вже не є секретом, що в Інтернеті (зокрема, на своєму власному Інтернет-магазині) можна заробити, дійсно, хороші гроші. Для цього достатньо мати достатньо ентузіазму, кілька креативних ідей, і також знання певних тонкощів і хитрощів.

Інтернет-магазин на joomla відмінно підійде тому, хто не володіє «початковим капіталом», і бажає почати бізнес в Мережі, не вкладаючи туди ніяких коштів. Варто відзначити, що це непоганий варіант для новачків, але слід постійно пам’ятати про те, що безкоштовний хостинг не найнадійніший. Створення сайтів являє собою безкоштовну модульну систему управління сайтом. Зокрема, її лідируючі позиції пояснюються тим, що створення магазину joomla не вимагає від гіпотетичного власника Інтернет-магазину будь-яких вкладень, хоча і семирічна історія системи, і десятки тисяч розробників по всьому світу також вселяють довіру. Одним словом, як би не кривилися скептично веб-майстри, не так вже й погана джумла, Інтернет-магазин, якщо його не закинути, може приносити такий же дохід, як і Інтернет-магазин, «народжений» на платному хостингу.

Створення сайтів можна і самостійно

Складно тут нічого немає, варто тільки підключити всі необхідні плагіни, компоненти і модулі, більшість яких або коштують копійки, або ж абсолютно безкоштовні. Далі створення сайтів має на увазі розробку розширень, необхідних для того, щоб електронний бізнес приносив максимальний дохід. А він, цей дохід, неодмінно буде, навіть якщо мати справу з настільки простою системою, як джумла — Інтернет-магазин в принципі нічим не відрізняється від магазину в офлайні, і при бажанні можна зробити своє дітище справжньою перлиною Інтернету, головне ознайомитися з рейтингом хостингів і вибрати відповідний тариф. Двадцять перше століття ознаменувався тим, що по дорогах багатьох міст Європи стали роз’їжджати дивні екологічні автомобілі, що нагадують своїм зовнішнім виглядом, скоріше, непізнаний літаючий об’єкт, ніж звичні нам машини, а практично весь бізнес комп’ютеризованих і «пішов» в Інтернет.

 

 

сайтостроениеЯк заявити про себе і змусити звернути на себе увагу, враховуючи, що на просторах Мережі підприємцю також складно, як і в «оффлайновом» режимі? Як проштовхнути свій товар на ринок і знайти «свого» клієнта? Все набагато простіше, ніж здається, тому що зараз кожен може замовити в веб-студії, або ж розробити самостійно власний сайт-візитку, де буде міститися вся інформація і про організацію, і про товар, який пропонується придбати. Розробка сайтів wordpress користується особливою популярністю, тому що wordpress — вона з найбільш поширених в світі CMS, дуже зручна для розробки і просування самих різних ресурсів. Незважаючи на те, що спілкування в блогах є основною «сферою діяльності» wordpress, візитка, розроблена в цій системі, буде сприяти розширенню клієнтської бази компанії.

Незважаючи на те, що розробка сайтів wordpress — справа для професіоналів, підприємець, який бажає отримати сайт-візитку якомога швидше, може створити його і самостійно. Для цього йому потрібно:

  • зареєструвати свій домен;
  • пройти реєстрацію на хостингу (з поддержкойMySQL і PHP);
  • прописати DNS сервірують хостінгав панелі управління реєстратора;
  • в разі, якщо папка для домену ще не створена в панелі управління хостингом, створити.

Взагалі, працювати підприємцю, яка не має поки зайвих грошей, краще з wordpress — візитка-сайт в будь-якому випадку буде виглядати не гірше, ніж дорогі сайти конкурентів. Все інше залежить від того, наскільки швидким буде просування ресурсу. З вступом людства в комп’ютерну еру, компютерізіровалось абсолютно все. Зараз вже нікого не здивуєш тим, що заробіток — і непоганий, можна мати за допомогою Інтернету, тому як все більше і більше людей вважають за краще створювати віртуальні магазини, які іноді приносять набагато більший дохід, ніж їх офлайнові аналоги. Для того, щоб створити Інтернет-магазин, можна скористатися послугами професіоналів. А можна зробити це самому, правда, в останньому випадку є ризик, що новоспечена «торгова точка» не здується на наступний же день.

джумла

Більшість початківців Інтернет-комерсантів воліють створювати магазин на wordpress. Дана система управління контентом популярна у всьому світі, що говорить про її надійності. Безсумнівним плюсом для того, хто не володіє початковим капіталом, є те, що створення магазину wordpress абсолютно безкоштовно, і заплатити символічну суму потрібно тільки за хостинг. Система «жива», тобто, вона регулярно оновлюється і постійно вдосконалюється, а функціональні вишукування завжди можна довести до досконалості за допомогою різних плагінів. Одним словом, якщо вибрати вордпресс, Інтернет-магазин може вийти нічим не гірше, ніж там, де для його створення і просування потрібні гроші.

З просуванням магазин на wordpress не матиме жодних проблем

Точніше сказати, його точно також доведеться «штовхати» в пошукових системах, реєструвати на торгових майданчиках, створювати контекстну і банерну рекламу — одним словом, робити з ним те ж саме, що і з дорогими Інтернет-магазінамі.Для того, щоб створення магазину wordpress завершилося повним тріумфом, необхідно купити кілька зовнішніх «вічних» посилань. Це вкрай зручно, враховуючи, що платити, на відміну від посилань «орендованих», доведеться тільки один раз.

До речі кажучи, якщо знову повернутися до переваг системи вордпрес — Інтернет магазин, з огляду на її абсолютну русифікацію, не створюватиме зайвих проблем того, хто неважливо володіє іноземними мовами.

Статистика свідчить, що більшість людей, яких не турбує своїм кар’єрним зростанням, все частіше звільняються зі звичних місць роботи і відправляються у вільне плавання по Мережі. Справа навіть не стільки в тому, що схема «сам собі начальник» буде актуальною завжди, скільки в реальних можливостях заробляти більше, ніж поза віртуальної реальності. Відкриття власного Інтернет-магазину стало звичайною практикою. Примітно те, що тут зовсім не обов’язково мати зв’язку де-небудь «у верхах» або значний капітал — досить знати особливості ринку і інтернет-технологій.

 

Tags

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close